Partneri projektu

V tejto časti uvádzame všetkých partnerov, vďaka ktorím je projekt Stormchasers.sk úspešný a ktorí nám pomohli alebo pomáhajú, či už vybavením, alebo financiami, prípadne vzájomnou výmenou informácií, ktoré sú kľúčové pre nás.

Sponzori projektu :

 

Spoločnosť Barani Design s.r.o je inovatívny výrobca moderných meteorologických snímačov spĺňajúcich najprísnejšie normy, vynikajúcich robustnosťou a spoľahlivosťou. Patentované produkty dokazujú svoje kvality každý deň v tisícoch rôznych aplikácií po celom svete.
 


Physicus je výrobca špecializujúci sa najmä na datalogery určené do náročných podmienok, ktorých rozsiahlu funkcionalitu a       zároveň intuitívne nastavenie oceňujú zákazníci nielen v Európe.

 

Profesionálny meteorologický servis pre zákazníkov nielen v Českej republike a na Slovensku už viac ako 15 rokov. Predpovede na konkrétne miesta a konkrétny čas vďaka využitiu najmodernejších technológií a počítačových simulácií. Nezávislá sieť meteorologických radarov pre okamžité informácie o aktuálnom počasí.

 

Medzinárodný výrobca a dodávateľ profesionálnych meracích zariadení pre široké spektrum použitia od aerospace až po železiarenský priemysel. Ich výrobky denne pomáhajú vedcom a výrobcom po celom svete, s dôrazom na kvalitu a presnosť meraní. Viac ako 20 ročné skúsenosti na poli testovacích a meracích prístrojov ich predurčujú ako spoľahlivého partnera pre akékoľvek požiadavky v priemysle.

 

Spolupracujúce weby a skupiny


Združenie amatérskych meteorológov po celom Slovensku.